



Скатуючий пристрій Delinox max 7.5х20м (Франція), Делінокс для теплозберігаючого покриття
103 640,44 ₴
- Під замовлення
- Код: W-ENPT03100
Відправка з 19 квітня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намотуюий пристрій Delinox (Делінокс) арт. W-ENPT03100 - посилений механізм, призначений для змотування та зберігання теплозберігаючої плівки для басейнів шириною до 7,5 м та довжиною до 20 метрів.
Перевага використання:- 100 виробництва Франція;
- посилена конструкція пристрою запобігає прогинанню вала.
Комплектація:
- вал з анодованого алюмінію діаметром 130 мм;
- міцні опорні стійки;
- широкі надувні колеса діаметром 232 мм;
- рульове колесо діаметром 300 мм;
- ремінна гальмівна система;
- комплект кріплень для солярної плівки;
- поліамідні втулки із сталевими нержавіючими осями діаметром 20 мм;
- просте намотування завдяки підшипникам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Max |
| Характеристики | |
| Анодування | 20 мкм |
| Система гальмування | Да |
| Стійки з неіржавкої сталі | Да |
| Поліпшені надувні колеса | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до осі вала | 440 мм |
| Габаритні розміри покриття | 7,5х20м |
| Діаметр вала | 130мм |
| Параметри регулювання довжини телескопічного вала | не регулюється |
| Товщина вала | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 640,44 ₴


