Насос в ідеальному стані, запускався 1 раз
Насос Aquaviva LX LP200M (220 В, 27 м3/час, 2 HP)






Насос Aquaviva LX LP200
Потужний насос Aquaviva LX LP200 – це ідеальний варіант для СПА, гідромасажу та атракціонів у приватних та комерційних басейнах. Завдяки високій потужності та продуктивності, насос застосовується для створення зустрічної течії, гідромасажу, водоспадів та фонтанів, а також у сфері марикультури та водозабезпечення.
Робоча температура води становить від +5 до +50 °C. Класи захисту та ізоляції системи – F, IP55. Завдяки цьому забезпечується висока ефективність роботи насоса протягом усього періоду експлуатації.
Надійність та довговічність забезпечується завдяки термостійким, антикорозійним матеріалам насоса та корпусу з термопластику.
Додатково
- Корпус: термопластик
- Мотор: нерж. сталь
- Макс. температура води: до +50 °C
- Рекомендована температура навколишнього середовища: до +50 °C
- Макс. робочий тиск: до 3 bar
- Робочий тиск: 1.6 bar
- Клас захисту: IP55
- Клас ізоляції: F
- Клас термозахисту: TI.USA
- Струм: 7 А
- Виробник залишає за собою право в будь-який момент вносити зміни до комплектації, дизайну та характеристик, що не погіршують якість товару, без обов'язкового повідомлення покупця





Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aquaviva |
| Страна производитель | Китай |
| Характеристики | |
| Назначение | SPA, гидромассаж, аттракционы |
| Для соленой воды | Нет |
| Наличие префильтра | Нет |
| Переменная скорость | Нет |
| Количество фаз | 1 (220-240 В) |
| Макс. объем обслуживаемого бассейна, л | 108000 |
| Производительность, м³/ч (при h) | 27 при 8 м |
| Полезная мощность, л. с. | 2 |
| Мощность, кВт | 63 мм |
| Вес в упаковке, кг | 12.5 |
| Размер в упаковке | 382х202х218 мм |
Информация для заказа
- Цена: 14 663 ₴


