Хлор тривалої дії 5кг в таблетках по 200 г для дезінфекції води в басейні Сплеш
2 200 ₴
- В наявності
- Код: ХД 5
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повільно розчинні таблетки для тривалої дезінфекції на основі стабілізованого хлору (90% стабілізованого хлору) білі таблетки 200 г.
Препарат призначений для регулярної дезинфекції води громадських і приватних басейнів. Ефективний проти бактерій, вірусів і грибків.
Застосування: по 1 таблетці (200г) на 25 м3 води приблизно 1 раз на тиждень. Необхідну кількість таблеток помістити в скіммер або плаваючий дозатор.
Тривалість дії таблеток залежить від температури, інтенсивності використання басейну та погодних умов.
Для ефективної роботи препарату слід встановити значення рН на рівні 7,0-7,4 з допомогою препаратів «рН-Мінус» або «рН+Плюс».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Splash |
| Країна виробник | Україна |
| Фасовка матеріалу (кг) | 5 |
| Форма поставки | Таблетки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴


