



Тент накриття для прямокутного басейну Intex 28036 (260x160см)
631 ₴
- В наявності
- Код: 28036
Тент (накриття для басейну) Intex 28036 створений з високоякісного ПВХ, гарантує надійне укриття від опалого листя, комах, пилу, і іншого літаючого сміття поки басейн не у використанні.
Кришки для басейнів в значній мірі зменшують можливість розвитку водоростей у воді, яким для життєзабезпечення потрібно Сонце для фотосинтезу. Тент захистить матеріал верху басейну від передчасного вицвітання на сонці.
Для запобігання зміщення, тент Intex 28036 кріпиться по периметру басейну спеціальним фіксуючим шнурком. Дана модель тенту призначена для прямокутних каркасних басейнів Intex 260х160см.
Перед покупкою переконайтеся, що він співпадає з розмірами вашого басейну.
Так само, слід додати, що тенти Intex значно виграють за якістю матеріалу і довговічності у тентів Bestway, які виготовлені з плетеного матеріалу (як мішки для цукру) і які через 2-3 роки самі розсипаються і стають додатковим джерелом забруднень в басейні.
Детальний опис, характеристики:Intex 28036
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 160 см |
| Інформація | Довжина 260 x Ширина 1600см |
| Вага | 1,8 кг |
| Вага упаковки | 1,8 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | синій |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний, міцний ПВХ |
| Серія | Pool Covers |
| Тип | прямокутному басейну |
| Товщина матеріалу | 0.25 |
| Упаковка | картонна коробка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 631 ₴


