ELECTRIC POOL CLEANER Model RA 6900 iQ ALPHA iQ™ PRO by Zodiac – модель повнопривідного (4WD / 4 wheel drive - 2 motors) автоматизованого робота-очисника з вбудованою системою інтелектуального очищення «Sensor Nav System™» та спеціальним додатком для віддаленого керування та контролю робочих режимів очищення «iAquaLink™ APP» (for IOS 10 OR ANDROID 5.1 AND ABOVE). Вбудована система безпеки передбачає захист електродвигуна від перегріву, захист від знаходження робота поза водою, вбудовану функцію самодіагностики.
Використовується для очищення дна / стін / ватерлінії плавальних басейнів приватного та громадського користування з підвищеним навантаженням (часта експлуатація) з будь-яким типом облицювальних покриттів, будь-яких форм та конфігурацій. Рекомендований розмір басейну – 20 х 10 метрів.
Довжина плаваючого кабелю – 25 метрів; кабель оснащений спеціальним механізмом проти скручування «Swivel»
Прибиральні цикли:
- Очищення лише дна басейну – режим «Quick» тривалістю 1 година 15 хвилин
- Очищення дна / стін / ватерлінії – режим «Smart» згідно з оптимізованим розрахунковим часом
- Очищення дна / стін / ватерлінії – режим «Ultra» тривалістю 2 години 45 хвилин
- Очищення тільки ватерлінії – режим «Waterline only» тривалістю 45 хвилин
- Програмований режим з налаштуванням очищення поверхонь басейну протягом 7 днів (вбудований таймер)
Базова комплектація:
- Робот-пилосос
- Кабель живлення
- Блок управління
- Транспортувальний візок
- Двоступінчастий фільтрувальний контейнер «Dual-Stage filter» з тонкістю фільтрації 150 + 60μ мкм (додатково передбачена можливість окремого використання лише фільтра на 150 мкм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zodiac |
| Країна виробник | Франція |
| Характеристики | |
| Площадь поверхности фильтра: | 1827 см² |
| Довжина кабелю: | 25 м |
| Количество программ очистки: | 4 |
| Привод: | 4 колеса |
| Пульт дистанционного управления : | Нет |
| Степень очистки: | 60/150 мкм |
| Тип фильтра: | Пластиковый контейнер |
| Емкость фильтра: | 5 л |
| Индикатор заполнения фильтра: | Да |
| Доступ к фильтру : | Верхний |
| Функция облегченного извлечения из воды: | Да |
| Количество моторов: | 3 |
| Потужність: | 150 Вт |
| Напруга: | 200-240 VAC; 50 / 60 Hz; 240 В |
| Ширина очистки: | 24.5 см |
| Тип действия: | Автоматический робот-пылесос |
| Очищаемые поверхности: | Дно, стены и ватерлиния бассейна |
| Вес брутто: | 20.9 кг |
| Вес нетто: | 10 кг |
| Длина: | 430 мм |
| Ширина: | 480 мм |
| Высота: | 270 мм |
| Длина упаковки: | 560 мм |
| Ширина упаковки: | 560 мм |
| Высота упаковки: | 460 мм |
| Гарантия: | 3 года |
- Ціна: 97 013 ₴



