


Кондиціонер до 25 м² Cooper&Hunter для дому з Wi-Fi CH-S09FTXAL2-FB Supreme Continental підходить для обігрівання до -25 °C
34 799 ₴
- В наявності
- Код: CH-S09FTXAL2-FB
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Cooper&Hunter |
| Модель | CH‑S09FTXAL2‑FB |
| Серія | Supreme Continental |
| Тип | Настінна інверторна спліт‑система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Холодоагент | R32 |
| Рекомендована площа приміщення | до 25 м² |
| Холодопродуктивність | 2,7 кВт |
| Теплопродуктивність | 3,00 кВт |
| Споживана потужність (охолодження) | 0,60 кВт |
| Споживана потужність (обігрів) | 0,68 кВт |
| SEER (охолодження) | ~8,5 (A+++) |
| SCOP (обігрів) | ~5,4–6,0 (A+++) |
| Осушення повітря | ~0,8–1,4 л/год |
| Продуктивність повітря | ~660 м³/год |
| Робочий діапазон (охолодження) | −15 … +50 °C |
| Робочий діапазон (обігрів) | −25 … +24 °C |
| Електроживлення | 220–240 В / 50 Гц / 1 фаза |
| Колір | Чорний (Full Black) |
| Гарантія | 2 роки |
| Клас енергоефективності | A+++/A+++ |
📏 Габарити та вага
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Внутрішній блок (Ш×В×Г) | 865 × 290 × 210 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10,5 кг |
| Зовнішній блок (Ш×В×Г) | 732× 555 × 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 27 кг |
| Хладагент (R32) | 0,7 кг |
🔧 Монтажні параметри
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр рідинної магістралі | 6,38 мм (1/4″) |
| Діаметр газової магістралі | 9,53 мм (3/8″) |
| Максимальна довжина траси | 15 м |
| Максимальний перепад висоти | 10 м |
⚙️ Функції та можливості
| Функція | Наявність |
|---|---|
| Інверторна технологія | ✓ |
| Wi‑Fi‑керування | ✓ |
| CH SMART‑ION Filter | ✓ |
| CH 7‑SKY Technology (6‑в‑1 фільтрація) | ✓ |
| ECO‑FRESH електростатичний фільтр | ✓ |
| Self‑Clean (самоочищення) | ✓ |
| Double Self‑Clean | ✓ |
| I FEEL (датчик температури пульта) | ✓ |
| LED‑дисплей | ✓ |
| TURBO режим | ✓ |
| Нічний режим SLEEP | ✓ |
| AUTO режим | ✓ |
| Авторестарт | ✓ |
| Самодіагностика | ✓ |
| SWING (автоматичний рух жалюзі) | ✓ |
| Захист від обмерзання | ✓ |
| Таймер 24 год | ✓ |
| Теплий старт / чергове опалення +8 °C | ✓ |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Потужність охолодження | 2700 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 290 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 865 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 210 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 732 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рекомендована площа приміщення (кв.м) | до 25 |
| Потужність обігріву (Вт) | 3000 |
| Потужність охолодження (Вт) | 2700 |
| Мінімальна температура (град.) | - 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 799 ₴


