Турецька труба ПВХ напірна розтрубна Pimtas PN 10 з клейовим з'єднанням.
від 101,20 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: Pimtas PN 10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба клейова полівінілхлорид 10 атмосфер діаметр 32 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pimtas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Довжина | 3000 мм |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Область застосування труби | Для систем кондиціонування, Для транспортування агресивних середовищ, Для газопостачання, Для систем зрошення, Для холодного водопостачання, Для транспортування стислого повітря, Для каналізації, Для питної води, Для холодопостачання |
| Руйнівний тиск | 12 бар |
| Спосіб з'єднання | Клей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | діаметр 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 101,20 ₴/пог.м











